Günlük

Bugün Ordu'ya gidip amigurumilerim için renk renk renk ipler aldım. Renklerimin hepsi içime sindi alırken bile heyecanlandım. Ondan sonra bir tuhafiyeye uğradım beyaz keçe sormak için. Laf aramızda pek umudum yoktu bulamam diye düşünüyordum ama çok şükür ki yanıldım. İstediklerimi buldum. ben bu işlere sevinirken bir baktım ki eşim ben den daha mutlu :D


        İki gündür sayfama bir şey ekleyemiyorum. Kötü bir haber aldığım için rahatsızlandım ve bir gece hastahane de kalmak zorunda kaldım :( Rabbime şükürler olsun ki ben de kızım da şimdi iyiyiz....
kuzum dün gece beni hiç uyutmadı biliyorum bu daha hiçbir şey sanırım içim de elleri ile oynuyordu sürekli gıdıklanma vardı içimde yüzüm de bir tebessüm oluştu :)


Bugün Samsun da doktora göründüm kuzumu gördüm insan ayrı bir heyecana kapılıyor o minicik elleri ve ayakları Rabbim sen ne büyüksün bunu görüp de imana gelmemek gibi birşey olur mu diye insanın aklına gelmiyor değil.... Vakit azaldıkça benim de heyecanım artıyor eşyalarını hazırladık benim de bavulumu hazırladık tabi şimdi Elif Nisa'yı bekliyoruz :)

2 yorum:

  1. Yalan söyleme blogcu blogcu .sen ip peşinde koşarken kocalarımız dışarıda donuyorlardı. Hele bir de iplerin fiyatını duyunca...... :P :P İsmini vermek istemeyen takipçin :)

    YanıtlaSil
  2. hediii beee bir kerem çok ama çokkkkk mutluyduuuu dermişim :D ismini vermek istemeyen takipçim hoş geldin :)

    YanıtlaSil